Už druhý den se vyhýbám schodům, při chůzi po rovině vypadám jako kačena a veřejná WC používám zásadně pro vozíčkáře, kde se za pomoci tyče uchycené v těsné blízkosti toalety zhruba po minutě přemlouvání se syknutím sesunu na prkýnko. Tkaničky u tenisek mi zavazuje B.
Dnes odlétám do San Franciska, kde v neděli poběžím svůj první půlmaraton. Jsem na sebe zvědavá, protože tak velkou vzdálenost jsem ještě nikdy nezvládla, byť s velkými přestávkami běhám už asi tři roky.