24.01.17

Mateřská dovolená v USA

Na stáncích už je nové číslo časopisu Maminka, do kterého píšu pravidelný fejeton o těhotenství za mořem. Pokud jste propásli druhý díl o tom, jak to v zámoří funguje (nebo spíš skoro vůbec nefunguje) s mateřskou dovolenou, tak si ho můžete přečíst tady.

Moc děkuju za všechny ohlasy, které mi posíláte. Pokud můžete, dávejte je prosím do komentářů pod články, aby si vaše názory a také moji reakci mohli přečíst i všichni ostatní. 

Dneska jsem zrovna nesmírně unavená a ráno se mi zdálo, že jsem pořád tak ospalá (a to jsem byla na WC jen asi třikrát nebo čtyřikrát, oproti obvyklým šesti návštěvám za noc), že neudržím v ruce ani hrnek s čajem. Takže nějak tuším, že už mi nezbývá moc dní, kdy budu schopná odpovědět každému jednotlivě. :)

Děkuju a mávám(e) do Čech!


P.S. Protože mi přišlo už několik zpráv, ve kterých se na to ptáte, video, které zmiňuju v článku, je ke zhlédnutí tady. Bohužel nenašla jsem verzi s českými titulky. Pokud by ji někdo z vás našel, prosím, pošlete mi nebo dejte odkaz do komentářů. Děkuji. 


5 komentářů:

 1. Mila Jani, drzim vsechny palce ktere mam, aby vse dopadlo tak jak to ma byt a vezmete to svoje miminko brzy prvne do naruci. Krasny pozdrav :-)
  Dagmar

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj Janka...v noci sa mi s tebou zdalo-bola si v kine s manzelom a praskla tz voda;)...drzim palce;posledne dni su narocne;hodne spi a odpocivaj nech mas dostatok sil do zaverecneho finishu.Drzim palce Jana a Jakubko

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak to je vtipné! :) A ještě vtipnější je, že my teď chodíme do kina a vůbec ven opravdu hodně, tak jsem na to zvědavá. :) Děkuju moc a zdravím vás oba!!

   Vymazat
 3. díky za příspěvek! Doufám, že nevadí, že jsem jeho odkaz dala na svůj blog. Ať se daří Vám i miminku!

  OdpovědětVymazat