ZÁPISNÍKY


Tento blog píše novinářka Jana LeBlanc, ale na zápisníky jsme dvě. :) Já a ilustrátorka Martina Pavlová. Obě milujeme papír, psaní a kreativitu všeho druhu. 

Kdysi jsme se potkali v redakci lifestylových časopisů. Pak se naše cesty rozdělily, abychom se v roce 2015 znovu spojily a o rok později poslaly na trh náš první společný produkt - Zápisník radosti. Dotiskoval se už třikrát a my z toho máme ohromnou radost. A tak jsme začaly pod značkou PAPÍROVÁ LÁSKA vymýšlet zápisníky další. Tady jsou všechny hezky pohromadě: 
ZÁPISNÍK RADOSTI
Tohle není diář na zaznamenávání povinností, ale na zapisování hezkých chvil. A že jich každý den je! Poznamenejte si aspoň některé, ať jste šťastnější a váš život bohatší. K tomu v něm najdete 365 tipů jak mít a dělat radost každý den v roce. 

ZÁPISNÍK BĚŽKYNĚ
Tréninkový deník pro běžecké začátečnice i zdatné atletky, který vám pomůže výrazně vylepšit výkon. Poznamenejte si nejdůležitější údaje o tréninku a nechte se inspirovat více než 200 tipy o technice, motivaci, zdraví a životním stylu. Součástí zápisníku je i tréninkový plán na 5, 10 a 21 kilometrů. 


BUDU MAMINKA
Kreativní deník a originální vzpomínka na vaše těhotenství v jednom. Přečtěte si, jak je velké a co každý den dělá vaše miminko. A pak malujte, vystřihujte, lepte a počmárejte tenhle zápisník vším, co si chcete zapamatovat ze čtyřiceti týdnů, kdy jste dva v jedné. 


ZÁPISNÍK CESTOVATELKY
Co opravdu potřebujete do zavazadla na příští cestu? Zápisník, který vám pomůže uchovat si ty nejlepší vzpomínky na každý krátký či dlouhý výlet. Skvěle poslouží také jako plánovač, kam vyrazit, pomocník, co a jak zabalit a album. Pište, vybarvujte, kreslete, lepte a hlavně: šťastnou cestu!ZÁPISNÍK MILOVNICE KNIH
Nutný doplněk každé dobré knihomolky. Jenom díky němu budete mít přehled o přečtených knihách, ale pokaždé při sobě také cenné úložiště aktuálních myšlenek, faktů, cenných sousloví, vtipných metafor a spoustu inspirace, jak přečíst aspoň jednu knížku týdně, zorganizovat si knihovnu nebo kam s knihami, které už nechcete.

PROLISTUJTE SI ZÁPISNÍK MILOVNICE KNIH ZDE. 
Stránky o všech našich zápisnících najdete zde:


PAPÍROVÁ LÁSKA


Sledujte nás!

INSTAGRAM

FACEBOOKZápisníky jsou k dostání ve všech dobrých knihkupectvích a na internetu.