29.12.16

Kalendář pro radost

Některým z vás ode mě dneska přišel do e-mailu malý vánoční dárek. Schválně jsem ho načasovala tak, abyste ho dostali ve chvíli, kdy jsou všechny vaše rodinné dárky rozbalené, pohádky odkoukané, cukroví probrané a na člověka leze povánoční smutek a depka. Říkala jsem si, že takový dárek by je mohl trochu zmírnit a třeba vás aspoň malinko rozveselit.  

S mojí ilustrátorkou Martinou, jejíž obrázky znáte z blogu a také ze Zápisníku radosti, jsme pro vás vytvořily měsíční kalendář na rok 2017, který si můžete vytisknout a který vám usnadní plánování čehokoliv. 

Mně plánování usnadňuje každý den. Vůbec si nedovedu představit, že bych se v nějakém roce měla spoléhat jen na elektronický kalendář v mobilu nebo v počítači. Já mám prostě ráda papír. Dělá mi radost na ním sedět a přemýšlet, co, jak a kam napasovat. A dělá mi radost se na něj dívat, zvlášť když vypadá tak úžasně jako ten od Martiny.

Ti z vás, kteří jste mi na blogu v uplynulých pár měsících zanechali komentář se jménem a e-mailem, jste ho dneska do pošty dostali automaticky. Kalendář na nový měsíc vám pak přistane ve schránce vždycky na konci každého měsíce. Pokud jste kalendář nedostali a chtěli byste, stačí si o něj napsat na téhle speciální stránce.

Ať se vám líbí!

:) 

6 komentářů:

 1. Mila Jano, moc dekuji, zrovna jsem kalendar objevila ve sve schrance. Jsme cela rodina po urputne chripce a prvne po vanocich jsem otevrela notebook. Tenhle kalendar je opravdu potrebny, take si radeji pisi terminy na papir a k tomu jeste krasny a pro me jeste o to krasnejsi, ze je cesky. Prvni zaznam bude "konecne bez horecky". :-))
  Tak jeste jednou preji krasny prechod do noveho Roku a vsechno nej... nejlepsi pro Vas tri. Krasny pozdrav i Vasi mamince.
  Dagmar

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dagmar, moc děkuji a jsem ráda, že se Vám líbí! :) Zdravím Vás a do nového roku hodně radosti! :) Jana

   Vymazat
 2. Moc děkuji za pozdrav paní Dagmar a také přeji hodně zdraví teď aktuálně i po celý příští rok.
  Jarmila Rýznerova

  OdpovědětVymazat
 3. Dobrý den. Díky skvělé švagrové mám váš Zápisník radosti a moc se raduji. Už jsem si vyplnila - na co se těším v lednu a jsem natěšená na všechny radostné okamžiky. Díky, díky, díky za úžasný nápad. Těšila jsem se na kalendář, který je možné si stáhnout, ale nejde mi to. Netušíte, kde je problém?
  Jana Kozlová

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, pošlete mi prosím e-mail, pošlu Vám ho přímo do e-mailu. Budu ho rozesílat ještě jednou, protože některým lidem se ho nepodařilo stáhnout - asi zítra. Ale kdyby náhodou, e-mail bude nejjistější. Děkuji mnohokrát, jsem ráda, že se vám zapisník líbí. :)

   Vymazat
 4. Dnes jsem se dostala poprvé na stránky Jany Le Blanc a jsem překvapená, jak mne zaujaly, skvělé. Děkuji paní Jano. Vaše děťátko se má narodit 9. února, v ten den jsem se narodila také já, ale už je to několik desetiletí a tři roky k tomu. Přeji hodně zdraví a štěstí. Ilona Marešová mares.ilona@seznam.cz

  OdpovědětVymazat