01.02.19

Já a časopis Respekt

Až budu mít jednou článek v Respektu, tak to už budu ta "velká novinářka", říkala jsem si vždycky. Tak dneska! :) Ode dneška je na webu Respektu můj příspěvěk do rubriky Jeden den. Píšu v něm o tom, jaké to je stěhovat se mezi několika domovy, opouštět část rodiny a zase se vracet. 

Odkaz na článek najdete zde.

Hezké čtení. 

3 komentáře:

 1. No teda respekt Jano, ja Respekt ctu rada a z Prahy si ho vzdycky vozim. Maminka ho odebira a skovava mi je. Je to opravdu pekne cteni a vtipne i uprimne. Ja tyhle pocity mohu do jednoho podepsat. Mam to stejne i ted po tolika letech. Nemeni se ani ty vety, ze se vidime mozna naposled znam velmi dobre a vim jak Vam pritom je. Krasny clanek!!
  Dagmar

  OdpovědětVymazat
 2. Hurá. Narazila jsem asi před rokem na Váš blog, moc se mi líbil, ale neuložila jsem si ho a pak už se mi ho nepodařilo najít. Až teď, díky Respektu. Já tu paní odněkud znám, přeci. A tak jsem tu zpátky a už se těším, až Vaše příspěvky prolezu! Díky za ně!

  OdpovědětVymazat
 3. No teda, báječně jste to popsala! Od té doby, co máme děti, jezdím z domova do domova mnohem méně často, a tak se všechny ty pocity tak nějak prohloubily...

  OdpovědětVymazat